Kategooria arutelu:KKK

Allikas: Hinnavaatlus.ee Wiki
Mine navigeerimisribaleMine otsikasti
  • Igasugused pealkirjad võiks olla tegevusnimedena, s.t mitte "Kas postitusele saab lisada pilte", vaid "Pildi lisamine postitusele"; mitte "Ma unustasin oma parooli, mida teha", vaid "Unustatud parool" või "Parooli unustamine". Samuti nt "Reeglid avataride suuruse, mahu, jne. kohta" võiks olla pigem lihtsalt "Avatarid". - Mihhkel 19:59, 29 sept 2005 (EEST)
  • Kas õigem nimi sellele kategooriale poleks pigem "Hinnavaatluse KKK" vms? Või tulevad selle kategooria alla ka kõik muud korduma kippuvad küsimused? Nene 22:50, 29 sept 2005 (EEST)
  • Nene, Kommentaaris on see ära selgitatud;)Death
    • Death, Ma küll ei saanud aru, millisele kommentaarile sa viitad, aga ma järeldan siis, et siia käivad kõik KKK-d, arvestades, et siia kategooriasse kuulub ka artikkel Wiki kirjutamise kohta. Nene 14:42, 2 okt 2005 (EEST)

Igasugu "Ma", "Kas" jms algavad artiklid tuleks jah ümber nimetada, kuna see tähestikuline järjestus on muidu absurd! Cbr 21. oktoober 2005, kell 17.47 (EEST)

Tegelikult oleks üldse õigem, kui esilehelt poleks mitte link sellele kategooriale vaid eraldi lehele, kus on käsitsi koostatud KKK sisukord kenasti teemade kaupa (nagu HV foorumis ka varem oli). Kuna tegemist on ikkagi KKK-ga, siis pole IMHO mõttekas neid küsisõnu ära kaotada. Nene 22. oktoober 2005, kell 01.15 (EEST)

üks leht

Vaadates neid KKK artikleid, on nad kõik umbes üherealised. Miks mitte teha ainult üks leht (näiteks 'KKK' või 'Korduma Kippuvad Küsimused') ja panna kõik sinna ning nendest genereeritaks veel kena sisukord ka. Mis arvate? -- Cbr 22. oktoober 2005, kell 22.50 (EEST)