Firefox kiiremaks

Allikas: Hinnavaatlus.ee Wiki
Jump to: navigation, search

1. Kirjuta Firefoxi aadressiribale about:config .

2. Pane network.http.pipelining väärtuseks "true".

3. Pane network.http.pipelining.maxrequests väärtuseks "8".

4. Pane network.http.proxy.pipelining väärtuseks "true"

5. Pane nglayout.initialpaint.delay väärtuseks "0"

Juhul, kui mõnda neist muutujatest ei eksisteeri, tee paremklõps ja avanenud menüüst vali "New", "Integer" ning anna sellele vastav nimi. Kõiki muutjaid saab muuta tehes nendele topeltklikk (false muutub true'ks ja vastupidi ning kui tegemist on numbrilise väärtuse muutmisega siis ilmub vastav kastike).

Otsetee sihtüksuse lõppu peale jutumärke lisa veel /prefetch:1

"C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" /prefetch:1 Omal vastutusel võib tõsta ka Firefoxi protsessiprioriteeti: paremklõps Firefoxi otseteel -> Atribuudid -> Sihtüksus:

cmd.exe /c start "StartAboveNormal" /AboveNormal "C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe"

või

cmd.exe /c start "StartHigh" /High "C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe"

Enne sihtüksuse muutmist tuleks klõpsata nupul "Muuda ikooni..." ja valida harjumuspärane Firefoxi ikoon, sest muidu võib rebase asemele tekkida käsurea ikoon.
"High'd" kasutades võib osutuda vajalikuks ka nt taustal mängiva Winampi prioriteet "High" peale tõsta (Options -- Preferences -- General Preferences -- Priority class), kuna nõrgema protsessoriga arvutil võib too muidu "hakkima" hakata.
Igastahes mina oma Transmeta Crusoe protsessoriga Desknote'il sain "High'd" kasutades tulirebase sama kiireks kui Opera 9.0tp1. Ei kujuta ette, mis siis veel Opera selle triki peale teeks...


Autorid: Subu, boro, tõlkis mks, protsessiprioriteetidega mässas mihhkel.

Välislingid