Erijärgud

Allikas: Hinnavaatlus.ee Wiki
Mine navigeerimisribaleMine otsikasti

Piiratud kasutaja

Omistatakse äritehingu käigus seaduse või heade äritavadega vastuollu sattunud kasutajale. Lubatud on foorumit ainult vaadata, postitada on lubatud ainult Seadusega pahuksis foorumisse oma teguviisi selgitamiseks. Piiratud kasutaja staatusega kaasneb ka oma profiili muutmise, privaatsõnumite saatmise ja kasutaja ONLINE staatuse varjamise keelamine.

Aeg maha xx

Aeg maha xx erijärk (kus xx on 10, 20, 30 jne.) tähendab seda, et kasutaja ei saa teha uusi postitusi tihedamalt, kui xx minutilise ajavahega.

Kes mulle erijärgu pani, miks ma erijärgu sain, kaua see kehtib?

Erijärguga koos saad PS-i, saatjaks erijärgu andja. Selles PS-is on põhjus ja aegumine kirjas! Kui PS-i ära kustutad, siis ei pea enam keegi teadma, millal ning miks erijärgu said. Pealegi sa ei ole ainuke - siin foorumis on üle 24000 registreerunud kasutaja!

Kui kiiresti erijärgu maha saab?

Ilmselt valad õli tulle, kui 0,5h jooksul 3 kirja saadad - üks sapisem, kui teine. Sellise verbaalse lahtisuse jaoks on hoopis teine rohi: "Aeg Maha"++

Aegumisel kustutab automaatika su piirangud. See ei juhtu momentaanselt, aga kui sa ka 2 tundi pärast aegumist ei saa midagi teha, võta ühendust administraatoriga!

Kuidas ma oma erijärgust lahti saaksin?

Kõige lihtsam - oota kuni aegumine täis saab. Kui aegumist ei ole (märgitud "käsitsi"), pead erijärgu panijaga ühendust võtma ning siis selgub, mis saab edasi.

Kuidas ma omale erijärgu saaksin?

Võimalusi on mitmeid:

  • Tee palju teemaväliseid postitusi. Eriti kiiresti mõjub selline tegevus "Ärifoorumites"
  • Solva kedagi
  • Tee omale hästi suur avatar või allkiri
  • Saada spämmreklaame teistele kasutajatele privaatpostkasti
  • Propageeri aktiivselt tarkvarapiraatlust
  • jne.