Casemod'i nippe

Allikas: Hinnavaatlus.ee Wiki
Jump to: navigation, search


Kuidas sleevida juhtmeid, molexi otsaga?

V: Tuleb võtta nõel, ning molexi ots, kuhu jutmed lähevad, seal on sellised rauast klemmid, millega molexid üksteise vahel ühendatakse. Vaadake seda klemmi, millel pole sees auku, arvan et selle nimi on isane klemm.Seal te näete, et molexi plast otsas hoiavad augus kinni 2 metallist välja ulatuvat naga, lükake need nõelaga juhtme rauast osa sisse, nii et saaksite juhtmeväla tõmmata.Siis võtke sleevimis sukka, müüakse Tevalos, Okay.ee-s.Lükake juhtmed sisse ning lükake mõlemale sleeving suka otsale veel termorüüz peale, mille siis hiljem välgumihkliga või tikkudega juhtme külge kahandate (ta sulab kokku, kuid mitte leegiga, tõmbub kokku). Ja siis pange molexi otsale juhtmed sisse tagasi. Nii lihtne see ongi, tulemus peaks välja nägema selline: Sleevitud molexi juhe.


Kuidas lõigata akent korpusesse?

V: Siin ei ole midagi rasket, märgite ära augu suuruse, parema tulemuse saavutamiseks katke märgitus jooned maalriteipiga, peaks jääma pisut siledam, lõigake dremeliga (tuntud ka kui minifrees). Pärast on soovitatav viilida ääred üle ja töö on valmis. Siis võite hakata värvima, mille õpetust peagi ka siin näeb.

Kuhu peita juhtmeid?

V: Peita saab emaplaadi, hdd rackide ja draivide taha.Veel saab peita ka korpuse lakke, oleneb kuidas peita. Kavalus mängib suurt rolli.

Millega kinnitada pleksiklaasi, tuntud ka akrüülklaasi nime all?

V: Kinnitada saab liimidega, super attack võib pleksid sulatada, silikooniga, ja teibiga. Kõige rohkem kiidetakse kahepoolset teipi, kui on korralik, nt Tesa, siis pidi jääma tulemus väga hea.

Kuidas värvida korpust?

V: Värvidest soovitaks mõnda Montana sprayd või mõnda autopildiga umbes 115 eek maksvat sprayd. Minu arust on tähtis ka kruntvärv, sellest on spray versioon ka, mida ma soovitaks. Algul lihvige vana värv maha, soovitavalt suht väikse-teralise liivapaberiga. Siis peske pind fairyga vms, et jääks puhas. Kandke peale kruntvärv, laske kuivada ning siis lase üks kiht sprayd, see ei pea esimese korraga kõike ära katma. Laske kuivada ning laske uus kiht ja nii umbes 5-8 korda, ärge ometi paksult laske, sest siis hakkab värv voolama ja tulemus näeb välja jube. Viimaks võite peale kanda laki, ka seda on spray'na saadaval, sellega saavutate läike ja suurema kaitse kriimude eest, mis võivad tekkida. Tegelikult on parim lasta teha seda autovärvimise töökojas, kuid ka sprayga saab hakkama ja väga edukalt, peamine siis, et õhukesed kihid. Hea efekti annavad ka UV-reageerivad värvid mis hakkavad UV valguses helendama.


Nippe, tarkusi

  • enne lõigake ja siis värvige
  • Ärge lampidega üle pingutage
  • Pange ventilaatoritele vahele fan controller või pange molexist 7v pealt jooksma vent.
  • Vaikseima arvuti tulemuse saab vesijahutusega, mis kahjuks aga kallis, kuid Zalmani vendid teevad ka hea töö, seejuures vaikse hääle juures.