Arutelu:Korduma Kippuvad Küsimused

Allikas: Hinnavaatlus.ee Wiki
Jump to: navigation, search

Kas on mõtet kõik KKK-d üheks pikaks teemaks kokku tõsta?

Ma mõtlen, et siin teemas võiks ehk olla vaid kena ja ülevaatlik sisukord erinevatest küsimustest. Asju võiks grupeerida ehk kuidagi sedasi:

  • Administraatorid; Moderaatorid; Erijärgud; Kasutajajärgud
  • Postitamine (BBCode, HTML ja Smailid); postituse muutmine; Piltide lisamine postitustele; Küsitlused; Lukustatud teemad; Teadaanded; Ettepanekud; Soovitused; Allkirjad; Avatarid
  • Privaatsõnumid
  • Registreerumine; Sisselogimine; Parooli muutmine; PHPBB (Kes kirjutas HV Foorumi koodi, Miks ei ole HV Foorumis X funktsiooni)

Nene 23. oktoober 2005, kell 23.43 (EEST)

Lase käia :) kutsa

Äkki võtaks nüüd natukene hoogu maha... Mina hakkasin ühelt poolt seda artiklit erinevateks alamartikliteks jagama. Madedog hakkas samal ajal mitmesuguseid artikleid ohtralt ära kustutama. Tekkisid väikesed konfliktid... Nene 24. oktoober 2005, kell 01.14 (EEST)

:D

Ma vaatasin ka, et mis nüüd toimub :D Aga ta sai vist aru, et midagi läks nihu -- Cbr 24. oktoober 2005, kell 01.19 (EEST)

Pealkirjad

Cbr kirjutas: Teeme siis igalpool samasugused pealkirjad? esimeses punktis on selline.

Üldiselt peaks olema siiski nõnda, et esimese taseme pealkirja (=) poleks tarvis kasutada. Selles mõttes, et see on nagu loogiliselt samal tasemel artikli enda pealkirjaga. Pealegi tekib niiviisi jõle palju horisontaalseid jooni :(

Parem oleks vast siiski:

==alampealkiri==
===alamalampealkiri==

mitte

=pealkiri=
==alampealkiri=

Nene 24. oktoober 2005, kell 01.38 (EEST)