Korduma Kippuvad Küsimused

Allikas: Hinnavaatlus.ee Wiki
Redaktsioon seisuga 23. oktoober 2005, kell 18:10 kasutajalt Madedog (arutelu | kaastööd)
(erin) ←Older revision | Current revision (erin) | Newer revision→ (erin)
Jump to: navigation, search

Sisselogimine ja registreerumine

Miks ma ei saa sisse logida?

Kas sa oled ennast üldse kasutajaks registreerinud? Ega sa bannitud ei ole (sisselogimisel kuvatakse sulle vastav teade)? Kui sa oled bannitud, siis kontakteeru foorumi administraatoriga, et selgitada välja põhjus. Kui oled registreerunud ja bannitud ei ole, siis kontrolli oma kasutajatunnust ja parooli. Kui sul ikka ei õnnestu sisse logida, siis kontakteeru administraatoriga.

Miks ma üldse peaksin registreeruma?

Registreeruma pead selleks, et saaksid postitada oma küsimusi/vastuseid. Lisaks sellele saavad ainult registreerunud kasutajad kasutada avatare, privaatsõnumeid, kasutajategruppe jms.

Miks mind automaatselt välja logitakse?

Kui sa sisselogimisel ei märgista kasti "logi mind automaatselt sisse, kui ma foorumit külastan", siis teatud aja jooksul logitakse sind automaatselt välja. Sellega vähendatakse riski, et keegi võiks sinu kasutajakontot kuritarvitada. Kui sa ei soovi automaatset väljalogimist, siis märgista kast "logi mind automaatselt sisse, kui ma foorumit külastan" (NB! Seda funktsiooni ei ole soovitatav kasutada avalikuks kasutamiseks mõeldud arvutites - koolis, raamatukogus, avalikus internetipunktis jne.).