Kasutajajärgud

Allikas: Hinnavaatlus.ee Wiki
Redaktsioon seisuga 7. veebruar 2011, kell 10:55 kasutajalt Tanel (arutelu | kaastööd) (→‎Kuidas ma muudan oma kasutajajärku (rank)?)
(erin) ←Older revision | Current revision (erin) | Newer revision→ (erin)
Mine navigeerimisribaleMine otsikasti

Kuidas ma muudan oma kasutajajärku (rank)?

Alates 30. augustist 2006 on HV foorumi kasutajal võimalik pangalingi teenusega tellida foorumi ranki muutmine. Lubatud pole standardsed rankid nagu HV veteran või HV guru. Rankivahetus ei ole automaatne ja see pole garanteeritud õigus! Rankivahetust teostame reeglina vaid siis, kui see on hästi põhjendatud ja tehniliselt võimalik. HinnaVaatlus jätab endale õiguse keelduda rankivahetusest. Pangalingi teenuse tellimisel tuleb teatesse kirjutada oma soovitav uus rank. Hinnaks on sama, mis nimemuutmisel - 4 EUR.

Standardne kasutajajärk sõltub sinu postitatud sõnumite hulgast. Foorumisse läbustamine postituste lisamise ja kõrgema järgu omandamise nimel on mõttetu tegevus, kuna läbu kustutatakse. Samuti kahanevad postitatud sõnumite arv ja järk ning läbustajad võivad karistuseks saada foorumile ajutise juurdepääsupiirangu (Aeg Maha xx) või täieliku keelu (bänni)!

Märkimisväärsete saavutuste eest on jagatud ka mitmesuguseid eriranke.

HV foorumi kasutajate staatused
Rank Ajapiir Postitusi
HV Guru üle 3 aasta vähemalt 4000
HV veteran üle 2 aasta vähemalt 2000
HV aktivist alla 2 aasta vähemalt 3000
Kreisi kasutaja üle 1 aasta vähemalt 1000
HV postitaja alla 1 aasta vähemalt 1000
HV kasutaja - 200 kuni 999
HV vaatleja üle 1 aasta kuni 199
Uus kasutaja alla 1 aasta kuni 199